Tapeta ProLine 3D Toyota Auris I / Corolla X E140 / Corolla X E150

8000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapeta gome të përshtatshme për:

-Toyota Auris I 2006-2013

– Toyota Corolla X E140 / E150 2006-2013

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.82 kg

Ref: 3D408708

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Toyota Auris I / Corolla X E140 / Corolla X E150