Tapeta ProLine 3D Toyota Corolla XI E160

8000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Toyota Corolla XI E160 2013-2019

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.01 kg

Ref: 3D407701

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Toyota Corolla XI E160