Tapeta ProLine 3D Toyota Rav4 IV

9000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Toyota Rav4 IV 2013-2019

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.27 kg

Ref: 3D425040

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Toyota Rav4 IV