Tapeta ProLine 3D Volkswagen Golf V Plus / Seat Altea / Seat Altea XL

8000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Volkswagen Golf Plus 2005-…

-Seat Altea 2004-2015

-Seat Altea XL 2006-… 

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.71 kg

Ref: 3D407244

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Volkswagen Golf V Plus / Seat Altea / Seat Altea XL