Tapeta ProLine 3D Volkswagen Golf VI / Seat Leon II / Seat Toledo III / Skoda Octavia II / Skoda Octavia RS / Scout

8000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Volkswagen Golf VI 2008-2012

-Seat Leon II 2005-2012

-Seat Toledo III 2004-2009

-Skoda Octavia II 2004-2013

-Skoda Octavia II RS 2005-2013

-Skoda Octavia II Scout 2007-2013

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.62 kg

Ref: 3D407145

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Volkswagen Golf VI / Seat Leon II / Seat Toledo III / Skoda Octavia II / Skoda Octavia RS / Scout