Tapeta ProLine 3D Volkswagen Golf VII / Altrack / GTI / Seat Leon III / Cross Sport / Cupra

8000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Volkswagen Golf VII 

– Volkswagen Golf Altrack 2014-…

– Volkswagen Golf GTI 2015-…

-Seat Leon III 2012-…

-Seat Leon III Cross Sport 2015-…

-Seat Leon III Cupra 2014-…

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.59 kg

Ref: 3D407060

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Volkswagen Golf VII / Altrack / GTI / Seat Leon III / Cross Sport / Cupra