Tapeta ProLine 3D Volkswagen ID.3

9000 Lek

Në magazinë

Info

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Volkswagen ID.3 2019-…

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 4.70 kg

Ref: 3D426535

Përshtypje (0)

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Tapeta ProLine 3D Volkswagen ID.3

Shporta

Nuk ka produkte në karrocë.