Tapeta ProLine 3D Volkswagen Golf IV / New Beetle / Seat Leon I / Seat Toledo II / Skoda Octavia I

8000 Lek

Në magazinë

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Volkswagen Golf IV 1997-2006

-Volkswagen New Beetle 1998-2010

-Seat Leon I 1999-2005

-Seat Toledo II 1999-2004

-Scoda Octavia I 1996-2010

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.76 kg

Ref: 3D408142

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Volkswagen Golf IV / New Beetle / Seat Leon I / Seat Toledo II / Skoda Octavia I