Tapeta ProLine 3D Volvo XC60 I

8000 Lek

Në magazinë

Krahaso

• Tapeta gome të përshtatshme për:

– Volvo XC60 I 2008-2017

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.87 kg

Ref: 3D408517

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Volvo XC60 I