Tapeta ProLine 3D Fiat 500X/Jeep Renegade

9000 Lek

Në magazinë

Krahaso
SKU: 3D408494 Kategoritë: ,

• Tapeta gome të përshtatshme për:

  • Fiat 500X(2014+)
  • Jeep Renegade(2014+)

• Rezistente ndaj ujit dhe dëmtimeve.

• Preçize sipas modelit.

• Nuk mbajnë asnjë aromë.

Modeli: ProLine 3D

Materiali: Gomë/TPE

Ngjyra: E zezë

Pesha: 3.89 kg

Ref:3D408494

 

 

 

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tapeta ProLine 3D Fiat 500X/Jeep Renegade