Tenzi APC in GT

800 Lek

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

• Produkt i gatshëm për përdorim, i projektuar për pastrimin e sipërfaqeve të kontaminuara fort dhe pajisjeve të brendshme.
• Heq në mënyrë efektive papastërtitë e vjetra dhe të freskëta dhe papastërtitë me origjinë organike.
• Është i sigurt për sipërfaqet e pastruara dhe ngadalëson procesin e rivendosjes së papastërtive.
• Lë një aromë të freskët të qëndrueshme.
• pH 11

Menyra e perdorimit

• Spërkatni me kujdes sipërfaqen dhe shpërndani substancën mbi të.
• Prisni 15-20 sekonda dhe pastroni sipërfaqen me furçë të butë ose sfungjer
• Mblidhni papastërtitë, lani sipërfaqen me ujë dhe fshijeni derisa të thahet
• Për sipërfaqet e tekstilit: mblidhni papastërtitë dhe lani sipërfaqen me vacuum cleaner.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 L, 5 L

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu