Tenzi Alcovirex

240 Lek3000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt për dezinfektimin higjienik të duarve dhe dezinfektimin e sipërfaqeve kundër viruseve.
• Rekomandohet për dezinfektimin e metaleve, qelqit, qeramikës, dorezave të dyerve, parmakeve, dorezave, pajisjeve të zyrës, celularëve, terminaleve të pagesave etj.
• Efikas kundër: koronavirusit, norovirusit dhe adenovirusit.
• pH 7


Zona e Aplikimit 

◘ Institucionet publike (çerdhe, kopshte, shkolla, zyra)
◘ Kontakti me ushqimin (gastronomi, industri ushqimore)
◘ Praktikat mjekësore (shërbimet shëndetësore)


Menyra e perdorimit

◙ Mos e holloni me ujë.
◙ Dezinfektimi i duarve:
– Hidhni rreth 3 ml të produktit në duart tuaja dhe fërkojini për 30 sekonda. Lëreni të thahet vetë.
◙ Dezinfektimi i sipërfaqes:
– Aplikojeni produktin në sipërfaqe, lëreni për 60 sekonda dhe më pas fshijeni derisa të thahet.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 1 Liter, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Alcovirex

240 Lek3000 Lek

Shto në Shportë