Tenzi Alux

700 Lek7000 Lek

Qartë
SKU: N/A Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Produkt i koncentruar, antikoroziv, i projektuar për pastrimin periodik të elementëve të ndotur fort nga alumini, metalet e lehta, çeliku dhe inoksi.
• Menjëherë heq sedimentet nga blloqet e frenave.
• pH 1


Mënyra e përdorimit

• Përgatisni një përzierje 1:3 ose 1:5 me ujë.
• Spërkateni sipërfaqen që dëshironi të pastroni dhe lajeni me ujë me presion të lartë.

Kujdes: Produkti ashpërson sipërfaqet e qelqta.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Alux

700 Lek7000 Lek

Shtoje në shportë