Tenzi Blue Microfibre Polish Towel

300 Lek

Në magazinë

Pershkrimi

  •  Peshqir mikrofibër 250 gsm – ngjyrë blu
  •  Peshqir mikrofibër i qëndrueshëm dhe delikat i bërë nga 70% poliestër dhe 30% poliamide.
  •  Thith në mënyrë perfekte pluhurin dhe ujin, i përshtatshëm për lustrim me dyll dhe veshje kuarci.
  •  Gjithashtu i dobishëm për pastrimin e xhamit, plastikës, bojës, tekstilit dhe lëkurës. I sigurt për bojën.
  • 40×40 cm

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Blue Microfibre Polish Towel