Tenzi Blue Tire Dressing Pad

1000 Lek

Në magazinë

Pershkrimi

  • Sfungjer i përshtatshëm për aplikimin manual të dyllrave, veçanërisht veshjeve për goma dhe sipërfaqe plastike.
  •  Prerja në mes e aplikuesit, jep rehati dhe komoditet gjatë punës.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Blue Tire Dressing Pad