Tenzi Brudex

650 Lek5500 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt pastrimi, i projektuar për heqjen e papastërtive me origjinë organike.
• Pastron, lan, dhe largon njollat e grasos, lubrifikantet, njollat e vajit dhe te gjithe elementeve kimik qe nuk treten ne uje.
• Rekomandohet për përdorim industrial dhe shtëpiak.
• pH 14


Zona e Aplikimit

◘ Enë gatimi (pajisje gastronomike)
◘ Punishte (dysheme, ambjente pune, motore)
◘ Pjesë makinerish
◘ Sipërfaqe tekstili shumë të ndotura


Mënyra e Përdorimit

◙ Në varësi të llojit të sipërfaqes dhe nivelit të ndotjes së saj, rekomandohen perzierjet e mëposhtme:
– pastrim, larje ditore: 10-50 ml / 10 l ujë
– pastrim, larje e plotë: 100-500 ml / 10 l ujë
– heqja e yndyrës, heqja e njollave: 1:1 – 1:3
◙ Në rast të sipërfaqeve të tekstilit, shplani gjithçka tërësisht me ujë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Brudex

650 Lek5500 Lek

Shto në Shportë