Tenzi Car Max

700 Lek9000 Lek

SKU: N/A Kategoritë: ,

Pershkrimi

• Produkt alkalik dhe i koncentruar me gamë të gjerë përdorimi.
• Për shkak të vetive dhe mundësisë së përdorimit në solucione të ndryshme, rekomandohet për pastrim të shpeshtë të karrocave të ndryshme të makinave.
• E dedikuar per te gjitha llojet e lavazheve.
• pH 14

Menyra e perdorimit

Përdoret në formën e tretësirës ujore, sipas nivelit të ndotjes së sipërfaqes.
– mjetet e transportit në dimër 1:20, në verë 1:50
– spërkatje turbo 2% (200 ml / 10 l ujë)
– lavazhe 1% (100 ml / 10 l ujë)
– larje manuale 1% (100 ml / 10 l ujë)
-Lajeni tërësisht me ujë me presion të lartë (120-150 bar)

Kujdes: Mos e lini tretësirën të thahet në sipërfaqen e pastruar.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Car Max

700 Lek9000 Lek

Shto në Shportë