Tenzi Clay

5000 Lek

Në magazinë

Krahaso

Pershkrimi

  • Clay Bar me cilësi të lartë për dekontaminim të thellë të bojës së makinave nga ndotësit që nuk hiqen gjatë larjes tradicionale.
  • Largon papastërtitë e forta, të ngjitura në makinë, si: katranin, mbetjet organike, kalciumin dhe njollat minerale.
  • 100 g

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu