Tenzi De-Zal

250 Lek3800 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Një produkt për dezinfektimin e duarve me efektivitet të provuar në eliminimin e koronavirusit.
• Akumulohet në epidermë e cila e zgjat efektin e saj (rreth 3 orë).
• Shkatërron mikrobet në shtresat më të thella të lëkurës.
• Përmban substanca vajore dhe hidratuese të cilat parandalojnë tharjen e duarve dhe ruan fleksibilitetin e tyre.
• Produkt i testuar dermatologjikisht.
• pH 7


Zona e Aplikimit 

◘ Institucionet publike (çerdhe, kopshte, shkolla, zyra)
◘ Kontakti me ushqimin (gastronomi, industri ushqimore)
◘ Praktikat mjekësore (shërbimet shëndetësore)


Menyra e perdorimit

◙ Mos e holloni me ujë.
◙ Hidhni rreth 3 ml të produktit në duart tuaja dhe fërkojini për 30 sekonda.
◙ Lëreni të thahet vetë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 1 Liter, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi De-Zal

250 Lek3800 Lek

Shto në Shportë