Tenzi DeKam

500 Lek2000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Përshkrimi

• Produkt pak acid, i projektuar për heqjen e njollave mat të krijuara nga uji i fortë dhe mbetjet alkaline.
• Përmban acide organike. Kur përdorni pajisje manuale për pastrim, përdorni pëlhurë me mikrofibër.
• Rekomandohet për pastrimin e pllakave të dyshemesë mat dhe të të gjitha llojeve të sipërfaqeve të forta.
• Heq shkëlqyeshëm pluhurin pas ndërtimit.
• pH 3


Zona e Aplikimit

◘ Te gjitha llojet e dyshemeve te pambrojtura prej guri, elastike dhe rreshinore.
◘ Dysheme qeramike, klinker, PVC, gres
◘ Elementet e pajisjeve shtëpiake, pas përfundimit të ndërtimit të objektit


Mënyra e Përdorimit

◙ Në varësi të metodës së pastrimit, bëni përzierjen e duhur:
– Pastrim manual ose mekanik: 30-100 ml / 10 l ujë
◙ Thajeni sipërfaqen me larës me vakum ose leckë pambuku

Kujdes: Mos e përdorni në sipërfaqet e kuzhinës me kontaminim të fortë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi DeKam

500 Lek2000 Lek

Shto në Shportë