Tenzi Detailer Car Fragrance Back Seat

350 Lek700 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Aromatizues ajri me vajra aromatike shtesë.
• Ndalojnë aromat e këqija dhe freskojnë ajrin për një kohë të gjatë.
• Nuk lënë asnjë njollë dhe janë të lehta për t’u përdorur.
• E disponueshme me aromë: Back Seat
• Kapaciteti 0.1 L


Mënyra e përdorimit

1. Spërkateni produktin pa e holluar.
2. Për rezultate më të mira spërkateni në sipërfaqe tekstili.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Car Fragrance Back Seat

350 Lek700 Lek (-50%)

Shtoje në shportë