Tenzi Detailer Car Shampoo and Wax

300 Lek600 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Shampo delikate me dyll projektuar për larjen manuale të makinave.
• I përshtatshëm për trupin e makinës të çdo ngjyre.
• Produkti krijon një shkumë të trashë e cila heq në mënyrë efektive papastërtitë e autostradës dhe krijon shtresë hidrofobike rezistente ndaj papastërtive.
• Ruan bojën e makinës dhe siguron efekt shtesë shkëlqimi.
• Kapaciteti 0.77 L


Mënyra e përdorimit

1. Lani rërën dhe papastërtitë e tjera nga trupi i makinës
2. Holloni 50-100 ml të produktit me 10 l ujë
3. Lani sipërfaqen me sfungjer të pastër. Mundësisht nga lart poshtë
4. Shpëlajeni trupin e makinës me ujë me presion të lartë

Fshini ujin me peshqir të pastër për efekt më të mirë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Car Shampoo and Wax

300 Lek600 Lek (-50%)

Shtoje në shportë