Tenzi Detailer Car Shampoo

275 Lek550 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Shampo delikate e krijuar për larjen manuale të trupave të makinave.
• E përshtatshme për çdo ngjyrë të bojës së makinës.
• Krijon një shkumë të trashë e cila lan në mënyrë të shkëlqyer çdo sipërfaqe.
• Heq në mënyrë efektive papastërtitë dhe nuk lë asnjë njollë.
• Ofron shkëlqim dhe largon në mënyrë të shkëlqyer insektet.
• Kapaciteti 0.77 L


Mënyra e përdorimit

1. Largoni rërën dhe papastërtitë e tjera nga trupi i makinës.
2. Bëni një përzierje 0,5 – 1% (50-100 ml / 10 l ujë)
3. Lani trupin e makinës nga lart poshtë duke përdorur një sfungjer të pastër
4. Shpëlajeni trupin e makinës me ujë me presion të lartë

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Car Shampoo

275 Lek550 Lek (-50%)

Shto në Shportë