Tenzi Detailer Carnauba Wax

725 Lek1450 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Dyll natyral me cilësi të lartë i projektuar për forcimin e trupave të makinave.
• Ai bazohet në dyllin tradicional Carnauba me shtimin e PTFE.
• Ofron mbrojtje afatgjatë dhe shkëlqim shtesë për bojën e makinës (deri në 12 muaj).
• Mbush në mënyrë efektive poret dhe mikro-gërvishtjet.
• Pas përdorimit të këtij produkti, trupi i makinës do të jetë rezistent ndaj kushteve atmosferike dhe rrezeve UV.
• Gjithashtu krijon një shtresë super hidrofobike në trupin e makinës e cila rrit ngjyrën e saj dhe siguron një efekt shtesë shkëlqimi.
• Kapaciteti 0.3 L


Mënyra e përdorimit

1. Produkti duhet të aplikohet në sipërfaqe të pastër dhe të thatë në temperaturë 20-25°C
2. Aplikoni një sasi të vogël dylli në pjesën e parë të makinës me aplikues.
3. Lëreni të thahet për disa minuta deri në 30-60 minuta. Koha më e gjatë i jep dyllit qëndrueshmëri më të mirë, por gjithashtu e bën më të vështirë fshirjen.
4. Fshijeni sipërfaqen me lëvizje të ngadalta rrethore duke përdorur leckë mikrofibër.

Kujdes: Mos e përdorni në diell të plotë ose në sipërfaqe të nxehta!

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Carnauba Wax

725 Lek1450 Lek (-50%)

Shtoje në shportë