Tenzi Detailer Clean Cockpit

420 Lek700 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt i projektuar për pastrimin e plotë të elementeve plastike të kabinës të kontaminuara fort.
• Shpërbën lehtësisht papastërtitë, heq shenjat e gishtërinjve dhe sedimentet e yndyrshme.
• Lë një aromë të këndshme dhe siguron një efekt antistatik afatgjatë.
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Aplikojeni produktin në leckë mikrofibër dhe pastroni me furçë zonat e kontaminuara
2. Mblidhni papastërtitë me një leckë të lagur dhe fshijeni sipërfaqen derisa të thahet

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Clean Cockpit

420 Lek700 Lek (-40%)

Shtoje në shportë