Tenzi Detailer Clean Leather

750 Lek

Në magazinë

Krahaso

Përshkrimi

• Produkt i avancuar me formulë unike i krijuar për pastrimin e tapicerive prej lëkure të ndotura fort.
• Efektive në pastrimin e lëkurës natyrale, por mund të përdoret edhe në lëkurë artificiale.
• Produkti është i padëmshëm, ka erë neutrale dhe jep efekt antistatik në sipërfaqe.
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Aplikoni produktin në leckë ose sfungjer për të shmangur derdhjen e tij ose aplikojeni direkt në sipërfaqe
2. Pastroni sipërfaqen me një sfungjer ose furçë
3. Mblidhni papastërtitë me leckë të lagur
4. Fshijeni sipërfaqen derisa të thahet

Kujdes: Përpara përdorimit, provojeni produktin në një element që vështirë se duket për të parë nëse produkti nuk do të çngjyrosë lëkurën.

Pas tharjes së tapicerisë, ju rekomandojmë të aplikoni Leather Conditioner për të frenuar vendosjen e papastërtive.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Clean Leather