Tenzi Detailer IPA Cleaner

350 Lek700 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt shumë efikas për pastrimin e bojës dhe xhamit të makinës përpara aplikimit te pastës, qeramikës etj.
• Pastron sipërfaqen nga gjurmët e gishtave dhe heq pluhurin.
• Mund të aplikohet në të gjitha sipërfaqet e forta: bojë, xham, alumin ose krom.
• Është gjithashtu i sigurt për pjesët plastike dhe gome.
• Produkti avullon shpejt nga sipërfaqja duke e lënë pa shenja.
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Spërkateni sipërfaqen me një sasi të vogël produkti.
2. Fshijeni me peshqir mikrofibër.

E rëndësishme! Mos harroni ta përdorni vetëm në sipërfaqe të lara dhe të thara.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer IPA Cleaner

350 Lek700 Lek (-50%)

Shtoje në shportë