Tenzi Detailer Leather Care

800 Lek

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt i projektuar për kujdesin e përditshëm të tapicerive prej lëkure brenda automjeteve.
• Rinovon ngjyrën natyrale të lëkurës, e bën lëkurën më elastike dhe rezistente ndaj çarjeve.
• Produkti gjithashtu largon papastërtitë e lehta nga sipërfaqet e lëkurës.
• I padëmshëm për lëkurën natyrale dhe artificiale.
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Aplikojeni produktin në leckë mikrofibër ose sfungjer dhe fërkoni sipërfaqen e lëkurës.
2. Fshijeni derisa gjithçka të thahet.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Leather Care