Tenzi Detailer Leather Conditioner

1400 Lek

Në magazinë

Përshkrimi

• Krem mbrojtës për sipërfaqe lëkure brenda automjeteve.
• Falë formulës unike dhe konsistencës kremoze, produkti depërton në mënyrë të shkëlqyer në sipërfaqet e lëkurës dhe krijon një shtresë mbrojtëse afatgjatë.
• Produkti rikthen ngjyrën natyrale të lëkurës dhe fleksibilitetin e saj origjinal.
• Parandalon plasaritjen dhe çarjen e lëkurës.
• Përmirëson ngjyrën pa efekt shkëlqyes artificial.
• Produkti nuk ndryshon vetitë natyrale të lëkurës.
• Është i padëmshëm për lëkurën natyrale dhe artificiale.
• Kapaciteti 0.3 L


Mënyra e përdorimit

1. Përpara përdorimit të këtij produkti, sigurohuni që sipërfaqja të jetë e pastër
2. Aplikojeni produktin përmes aplikuesit ose leckës mikrofibër
3. Lëreni sipërfaqen të thahet vetë

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Leather Conditioner