Tenzi Detailer Matt Cockpit Strawberry

540 Lek900 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt ideal për kujdesin e përditshëm të sipërfaqeve plastike brenda automjeteve.
• Largon papastërtitë e lehta dhe krijon një shtresë delikate, mat dhe antistatike që mbron sipërfaqen nga vendosja e papastërtive.
• Rifreskon ngjyrën dhe siguron efekt shtesë saten.
• Me aromë të këndshme: Strawberry
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Aplikoni produktin në leckë.
2. Fshijeni sipërfaqen me furçë.
3. Fshijeni derisa të thahet.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Matt Cockpit Strawberry

540 Lek900 Lek (-40%)

Shtoje në shportë