Tenzi Detailer Motorplast

425 Lek850 Lek (-50%)

Në magazinë

Krahaso

Përshkrimi

• Lëng profesional për veshjen e të gjithë elementëve të motorit.
• Krijon një shtresë kundër ujit, që rrit ngjyrën dhe përmirëson pamjen e pjesëve metalike dhe plastike.
• Është i sigurt për instalimet elektrike.
• Ka veti antistatike, prandaj parandalon vendosjen e pluhurit dhe ndihmon në tharje.
• Mund të përdoret në sipërfaqe të thata dhe të lagura.
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Pas larjes spërkatni të gjithë pjesët e motorit.
2. Përhapeni në mënyrë të barabartë (p.sh. me furçë) nëse është e nevojshme.
3. Lëreni të thahet.
4. Përsëriteni për rezultate më të mira.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Motorplast

425 Lek850 Lek (-50%)

Shto në Shportë