Tenzi Detailer Quick Shine

350 Lek700 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt i projektuar për mirëmbajtjen e automjeteve.
• Ideale për përdorim pas larjes së automjetit me ujë që përmban minerale të cilat lënë njolla në trupin e makinës.
• Produkti i jep shkëlqim bojës së makinës dhe largon njolla të ndryshme me origjinë organike nga xhamat dhe trupat e makinës.
• Mbush mikro-gërvishtjet në bojën e makinës dhe e mbron atë nga rrezet UV.
• I padëmshëm për dyllin dhe veshjet e tjera mbrojtëse.
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Aplikoni produktin në trupin e pastër të makinës
2. Fshijeni sipërfaqen me leckë mikrofibër për të marrë efektin përfundimtar të shkëlqimit

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Quick Shine

350 Lek700 Lek (-50%)

Shtoje në shportë