Tenzi Detailer Tire & Plastic

500 Lek1000 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt efektiv, shumë efikas dhe komod në përdorim, i projektuar për ruajtjen e gomave dhe elementeve plastike.
• Mbron gomat nga kushtet atmosferike, siguron shkëlqim dhe jep efektin sikur gomat janë të lagura.
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

1. Aplikoni produktin me spërkatës në sipërfaqe të pastër dhe të thatë.
2. Përdorni sfungjer ose furçë nëse është e nevojshme.
3. Prisni që produkti të thahet vetë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Detailer Tire & Plastic

500 Lek1000 Lek (-50%)

Shto në Shportë