Tenzi DS-1

2000 Lek8000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt kundër baktereve dhe mykut, i projektuar për dezinfektimin e sipërfaqeve dhe linjave teknologjike në industrinë ushqimore, duke përfshirë ato që kanë kontakt të drejtpërdrejtë me ushqimin.
• Rekomandohet për përdorim në qendra spa, parukeri dhe sallone bukurie, objekte hotelerike etj.
• pH 8


Zona e Aplikimit 

◘ Sipërfaqet e forta
◘ Sportele gastronomike, linja teknologjike, siperfaqe qe kane kontakt me ushqimin
◘ Solare, sallon bukurie, parukeri
◘ SPA
◘ Frigoriferë, ngrirës
◘ Kabinat dhe bagazhet e automjeteve
◘ Sipërfaqet sanitare


Menyra e perdorimit

◙ Sipërfaqet që kanë kontakt me ushqimin- përzierje 10% (115 ml / 1 l ujë).
◙ Dezinfektimi i sistemeve të ajrit të kondicionuar – përzierje 1% (12 ml / 1 l ujë).
◙ Spërkateni produktin në sipërfaqen e pastruar më parë dhe lëreni për 60 sekonda.
◙ Sipërfaqet që kanë kontakt me ushqimin duhet të lahen me ujë të pijshëm të pastër.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

2000 Lek8000 Lek

Shto në Shportë