Tenzi Eco Dishes

400 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Lëng ekologjik për larjen manuale të enëve. Pastron enët prej qelqi, qeramike, të emaluara dhe çeliku.
• Largon në mënyrë efektive yndyrat, papastërtitë dhe mbetjet ushqimore. Delikate për lëkurën.
• I biodegradueshem. Nuk lë asnjë njollë apo vijë. Përdorni përzierje 4-5% (40-50 ml / 1 l ujë 30-40°C).

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.45 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Eco Dishes