Tenzi Eco Floor

400 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt ekologjik i projektuar për larjen e përditshme të dyshemeve. Produkti bazohet në përbërës me origjinë natyrore.
• Nuk lë asnjë njollë dhe ruan vetitë natyrale të sipërfaqeve të pastruara, si guri, qeramika, PVC, druri i llakuar dhe panelet e laminuara.
• Neutral. I biodegradueshëm. Përdorni përzierje 0,3-0,5% (30-50 ml / 10 l ujë të ftohtë ose të vakët).

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.45 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu