Tenzi Eco Furniture

400 Lek

SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt ekologjik, i gatshëm për përdorim i projektuar për kujdesin e përditshëm të elementeve të brendshme të shtëpisë.
• Rifreskon sipërfaqen, jep efekt shkëlqimi dhe nuk lë asnjë njollë. Përmban përbërës të biodegradueshëm me origjinë natyrore.
• Shumë efikas. Produkti nuk përmban acide ose alkalina agresive.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Eco Furniture