Tenzi Eco Glass

400 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt ekologjik i projektuar për pastrimin e sipërfaqeve të xhamit, kornizave të dritareve, pasqyrave, xhamave të makinave dhe fenerëve.
• Përmban përbërës të biodegradueshëm me origjinë natyrore.Rifreskon sipërfaqen, jep efekt shkëlqimi dhe nuk lë asnjë njollë.
• Shumë efikas. Gati per perdorim.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.45 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu