Tenzi En-Jee

1100 Lek13000 Lek

Qartë
SKU: N/A Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Produkt alkalik i koncentruar, i projektuar për pastrimin e përditshëm të gomave dhe disqeve.
• Nuk përmban substanca të rrezikshme që mund të dëmtojnë sipërfaqen e pastruar.
• pH 14


Mënyra e përdorimit

Përgatisni një përzierje 1:5 – 1:10 me ujë.
Spërkateni sipërfaqen dhe shpëlajeni me ujë me presion të lartë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi En-Jee

1100 Lek13000 Lek

Shtoje në shportë