Tenzi Glass

700 Lek4500 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i koncentruar, i projektuar për pastrimin e dritareve, pasqyrave dhe sipërfaqeve të tjera të xhamit.
• Nuk lë asnjë njollë dhe garanton transparencë të shkëlqyer.
• Rekomandohet për pastrim të përditshëm dhe të plotë.
• pH 8

Zona e Aplikimit 

◘ Xhamat e makinave, kornizat e dritareve, pasqyrat etj.

Menyra e perdorimit

◙ Përgatitni një përzierje 100-150 ml / 10 l ujë.
◙ Pastroni duke përdorur një metodë industriale.

Kujdes: Përdorni ujë të demineralizuar për efekte më të mira.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Glass

700 Lek4500 Lek

Shto në Shportë