Tenzi Gran Diw

4000 Lek12000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i koncentruar, shumë alkalik, me shkumë të ulët, i projektuar për larjen e enëve në lavastovilje.
• Rekomandohet për enë qelqi, qeramike dhe alumini.
• Spërkat në mënyrë të shkëlqyer sipërfaqen, gjë që lehtëson heqjen e mbetjeve ushqimore dhe ka një veti antikorozive, e cila parandalon dëmtimin e enëve.
• Pa aromë.
• pH 14


Zona e Aplikimit 

◘ Lavastovilje ne institucione gastronomike, hotele, restorante, shkolla, bare etj.


Menyra e perdorimit

◙ Përzierje sipas ciklit të lavastoviljes, 10-30 ml/10 l ujë.
◙ Temperatura minimale e ujit duhet të jetë 40-60 ° C.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Gran Diw

4000 Lek12000 Lek

Shto në Shportë