Tenzi Gran Kam Agd

700 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt shumë efikas, i projektuar për heqjen e kriprave nga aksesorët e shtëpisë.
• Rekomandohet për përdorim në ibrik tradicional dhe elektrik, aparate kafeje dhe pajisje të tjera që mund të krijojnë kripra gjatë përdorimit të tyre.


Zona e Aplikimit 

◘ Të gjitha llojet e aparateve të kafesë, ibrikëve
◘ Lavatriçe, pjatalarëse, bolierë, ngrohës, kontinierë uji etj
◘ Lavaman banjo, pllakë dushi


Menyra e perdorimit

Ekspres kafeje, pjatalarëse etj.:
◙ Përdoreni atë sipas udhëzimeve të pajisjes ose bëni një përzierje 2-5% (20-50 g / 1 l ujë të ngrohtë (rreth 50°C)).
◙ Hidheni në pajisjen që dëshironi të pastroni, lëreni për 20-30 minuta dhe shpëlajeni me kujdes me ujë të pijshëm.
Lavatriçe:
◙ Hidhni rreth 25 g (1 lugë kuzhine) për çdo 1,5 litër ujë (në varësi të kapacitetit të lavatriçes) dhe aktivizoni ciklin më të shkurtër të larjes (10-20 minuta) në maksimum 60°C.
Kujdes: Mos e përdorni për galvanizim dhe gjatë larjes.
Përdoreni të paktën një herë në javë ose kur është e nevojshme.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Gran Kam Agd