Tenzi Gran Qat

1000 Lek4000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i koncentruar, i projektuar për pastrimin dhe dezinfektimin e përgjithshëm të llojeve të ndryshme të sipërfaqeve.
• Ka veti dezinfektuese kundër baktereve dhe mykut.
• Është delikat dhe nuk dëmton sipërfaqet e pastruara.
• Rekomandohet për dezinfektimin e ambienteve të brendshme të automjeteve gjatë transportit të kafshëve, fëmijëve ose personave alergjikë.
• pH 7


Zona e Aplikimit 

◘ Mobilje kuzhine, tavolina, sportele, kasa, kabina frigoriferike, dritare
◘ Pajisje gastronomike
◘ Sipërfaqet sanitare
◘ Ambientet e brendshme të automjeteve


Menyra e perdorimit

◙ Përzierja e rekomanduar për 20°C:
– dezinfektimi për bakteret – përzierje 2% (200 ml / 10 l ujë), koha e punës 5 min.
– dezinfektimi për mykun – përzierje 2% (200 ml / 10 l ujë), koha e punës 15 min.
◙ Aplikojeni produktin përmes spërkatësit dhe fshijeni derisa të thahet.
◙ Në rast të sipërfaqeve që kanë kontakt me ushqimin, lajeni atë me ujë të pijshëm të pastër dhe më pas fshijeni derisa të thahet.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Gran Qat

1000 Lek4000 Lek

Shto në Shportë