Tenzi Gran Simo

3500 Lek6000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i koncentruar, pak acid, me aromë molle jeshile, i projektuar për larjen dhe lustrimin e enëve në lavastovilje gastronomike dhe industriale.
• Nuk lë asnjë njollë apo vijë.
• Pas tharjes, enët nuk kanë nevojë të lustrohen përsëri.
• pH 3


Zona e Aplikimit 

◘ Enë gatimi


Menyra e perdorimit

◙ Përzierje sipas ciklit të lavastoviljes, 2-5 ml/10 l ujë.
◙ Përhapeni atë përmes dispenserit.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Gran Simo

3500 Lek6000 Lek

Shto në Shportë