Tenzi Gran Smog

750 Lek10000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt i koncentruar i projektuar për pastrimin e plotë të zgarave, furrave, sobave, grilave dhe vatrave të zjarrit.
• Heq në mënyrë efektive yndyrën e djegur, vajin dhe blozën duke lënë një sipërfaqe të pastër dhe me shkëlqim.
• Përmban frenues korrozioni, toleron ujin e fortë dhe shpërndan shtresat e vjetra polimerike të grumbulluara në përqendrime të larta.
• Rrit agresivitetin e substancave alkaline për ndotjet e forta të grumbulluara.
• pH 14


Zona e Aplikimit 

◘ Furra, soba, zgara, oxhaqe, dhoma për pirjen e duhanit
◘ Dyshemetë rezistente ndaj alkalinës


Menyra e perdorimit

◙ Rekomandohet të përdoret metoda e shkumëzimit.
– Grumbullimet e yndyrave të forta: 3-4 l / 10 l ujë.
– Kontaminimet pas zjarrit dhe shtresat e vjetra polimerike: 3-4 l / 10 l ujë.
– Pastrim ditor: 500-1000 ml / 10 l ujë.
◙ Temperatura e ujit 40-60°C.
◙ Koha e reagimit rreth 30 minuta.
◙ Lajeni me ujë të pastër dhe të nxehtë dhe lëreni të thahet vetë

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 0.5 Litra, 0.6 Litra, 1 Liter, 10 Litra, 1000 Litra, 20 Litra, 205 Litra, 220 Litra, 230 Litra, 24 Litra, 4 Litra, 5 Litra, 60 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Gran Smog

750 Lek10000 Lek

Shto në Shportë