Tenzi Leder Clean GT

360 Lek600 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt i gatshëm për përdorim, i projektuar për pastrimin e sipërfaqeve lëkure shumë të ndotura.
• Largon papastërtitë, përfshirë ato me origjinë organike.
• I padëmshëm për sipërfaqet prej lëkure, ngadalëson procesin e rivendosjes së papastërtive dhe lë një aromë të freskët të qëndrueshme.
• pH 11
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

• Spërkatni sipërfaqen e furçës dhe pastroni butësisht lëkurën me të.
• Prisni rreth 15-20 sekonda dhe mblidhni papastërtitë me një leckë të pastër mikrofibër.
• Fshijeni sipërfaqen derisa të thahet.
Kujdes: Mos e përdorni në sipërfaqe lëkure prej kamoshi ose të lyer me vaj

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Leder Clean GT

360 Lek600 Lek (-40%)

Shtoje në shportë