Tenzi Leder Cream

1100 Lek2200 Lek (-50%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Krem i projektuar për freskimin dhe mirëmbajtjen e lëkurës natyrale dhe artificiale.
• Parandalon tharjen dhe plasaritjen e lëkurës.
• Përmirëson ngjyrën e lëkurës, fleksibilitetin dhe e mbron atë ndaj kushteve atmosferike si rrezet UV, lagështia dhe temperatura.
• pH 6
• Kapaciteti 0.6 L


Mënyra e përdorimit

• Përhapeni produktin me furçë ose sfungjer.
• Lëreni të thahet (rreth 1 orë).
• Përsëriteni procesin nëse është e nevojshme.
• Mund të përdoret pas larjes së rrobave ose pastrimit kimik.
Kujdes: Mos e përdorni në kamosh.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Leder Cream

1100 Lek2200 Lek (-50%)

Shto në Shportë