Tenzi Office Clean GT Alure

700 Lek

Në magazinë

Krahaso

Përshkrimi

• Pastrues i gjithanshëm me aromë.
• Nuk lë asnjë njollë, freskon sipërfaqen dhe thahet shpejt.
• Heq shenjat e gishtërinjve, njollat dhe vijat.
• Produkti është shumë efikas dhe i padëmshëm për sipërfaqet e pastruara.
• pH 9


Zona e  Aplikimit

◘ Pajisje zyre dhe mobilje
◘ Elemente të pajisjeve shtëpiake
◘ Sipërfaqe me shkëlqim dhe mat
◘ Sende dhe sipërfaqe delikate


Mënyra e Përdorimit

◙ Përdoreni pa e holluar.
◙ Rekomandohet përdorimi i leckës mikrofibër.
◙ Fshijeni dhe lustrojeni sipërfaqen me leckë.

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Office Clean GT Alure