Tenzi Pro Detailing Leather Wash & Care

780 Lek1300 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Lëng profesional për kujdesin sistematik të sipërfaqeve prej lëkure natyrale dhe sintetike.
• Heq papastërtitë e përditshme dhe lë një shtresë të hollë mbrojtëse.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Fshijeni sipërfaqen për të hequr rërën dhe papastërtitë e tjera.
2. Spërkateni në një leckë mikrofibër ose direkt në sipërfaqe.
3. Fshijeni sipërfaqen derisa të thahet.
4. Produkti nuk është i dedikuar për kamosh ose nubuck.
Shënim: Përdoreni produktin çdo javë për ta mbajtur tapicerinë e lëkurës në një formë të mirë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing Leather Wash & Care

780 Lek1300 Lek (-40%)

Shtoje në shportë