Tenzi Pro Detailing PC1

1500 Lek2500 Lek (-40%)

Në magazinë

Përshkrimi

• Produkt shumë i lehtë për t’u përdorur për mbrojtjen e bojës bazuar në kuarc, karnauba dhe PTFE.
• Ai largon në mënyrë të përsosur ujin, i jep shkëlqim dhe përmirëson ngjyrën e bojës duke e mbrojtur nga vendosja e papastërtive.
• PC1 mund të përdoret gjithashtu si rifreskues për veshjet qeramike të bojës.
• Kapaciteti 0.7 L


Mënyra e përdorimit

1. Tundeni mirë shishen përpara përdorimit.
2. Përhapeni në mënyrë të barabartë në sipërfaqe të pastër dhe të thatë me aplikues.
3. Fshijeni butësisht me peshqir mikrofibër për të hequr vijat.
4. Përdorni një peshqir tjetër të butë për të fshirë sipërfaqen për shkëlqim shtesë.
5. Lëreni të thahet në një vend të ngrohtë dhe të thatë për të zgjatur qëndrueshmërinë e veshjes.
Shënim: Përdorni doreza mbrojtëse të holla gome. Aplikojeni në ambiente të mbyllura nëse është e mundur. Sigurohuni që sipërfaqja të jetë e thatë, e pastër dhe e ftohtë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Pro Detailing PC1

1500 Lek2500 Lek (-40%)

Shto në Shportë